Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Sektor prywatny - Outplacement

Outplacement, którego celem jest podjęcie nowego zatrudnienia

Outplacement - Nowe podejście. W oparciu o nasze doświadczenie i kluczowe kompetencje z zakresu przywracania osób oddalonych od rynku pracy, oferujemy pracodawcom unikalne rozwiązania HR nadając im nowe znaczenie i wartość.


Programy Outplacement
Działając w obszarze outplacementu grupowego, stosujemy zindywidualizowane i elastyczne podejście do każdego Uczestnika – każdy program odbywa się w formie indywidualnego, dostosowanego do potrzeb danej osoby procesu prowadzonego przez osobistego konsultanta ds. zatrudnienia.
 
  • Celem naszych działań jest doprowadzenia Uczestników do nowego zatrudnienia, nie, jak w przypadku wielu innych programów, wyposażenie Uczestników w narzędzia i metody pozwalające odnaleźć się na rynku pracy. Dla Ingeus jest to jedynie droga do osiągnięcia celu a samym celem jest rozpoczęcie nowej pracy.
  • Pracujemy w oparciu o wskaźniki efektywności. Nasze wynagrodzenie jest powiązane z osiąganymi przez nas rezultatami w doprowadzaniu Uczestników programu do zatrudnienia.
  • Znamy lokalne rynki pracy. Współpracujemy z pracodawcami nieustannie śledząc ich aktualne potrzeby rekrutacyjne i przygotowujemy Uczestników do podjęcia zatrudnienia w oparciu o analizę możliwości lokalnych rynków pracy.
Nieodpłatne wsparcie w procesach rekrutacji
Współpracujemy z pracodawcami świadcząc im bezpłatne usługi rekrutacyjne. Realizując programy outplacementowe bardzo dobrze poznajemy kompetencje i aspiracje zawodowe naszych Uczestników. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować wyselekcjonowanych, zmotywowanych do podjęcia pracy u konkretnego pracodawcy kandydatów. Znając bieżące potrzeby rekrutacyjne współpracujących z nami pracodawców rekomendujemy osoby o profilach adekwatnych do ich potrzeb.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

***

Outplacement jako narzędzie employer branding - wywiad z Agatą Lautsch, HR Services Managerem. Czytaj...